استفاده از صابون خمیری بهامین به عنوان مخمر در نانوایی

روغن های مورد استفاده در ساخت صابون خمیری بهامین حرارت داده شده و با لیمو (هیدروکسید سدیم) ترکیب می شوند. این یک محلول صابونی به نام “صابون سودا” ایجاد می کند.

سپس محلول صابون با آب مخلوط شده و دوباره حرارت داده می شود. به این ترتیب هیدروکسید سدیم که مسئول خواص پاک کنندگی صابون مارسی است به دست می آید. صابون به دست آمده یک صابون قلیایی هیدروکسید سدیم با pH 9.5 است.

صابون طبیعی و غیر سمی: این صابون کاملا طبیعی است که فاقد مواد مصنوعی یا عطر مصنوعی است. این باعث می شود برای افرادی که پوست حساس یا آلرژی دارند گزینه خوبی باشد.

به طور موثر پوست را تمیز می کند: در از بین بردن آلودگی ها و باکتری ها از روی پوست بسیار موثر است. همچنین برای تمیز کردن دست ها عالی است و می توان از آن برای شستن لباس استفاده کرد.

صابون

ملایم برای پوست: برای شستن دست نوزادان و کودکان مفید است. این محصول فاقد مواد شیمیایی یا ترکیبات مصنوعی است و برای افرادی که پوست حساسی دارند انتخاب خوبی است.

سازگار با محیط زیست: زیست تخریب پذیر است و می توان آن را کمپوست کرد. علاوه بر این، از منابع تجدیدپذیر تولید می شود و به آلودگی کمک نمی کند.

از آنجایی که صابون کاستیل قلیایی و سخت است، استفاده از آن دشوار است. با این حال، می توان آن را با اضافه کردن آب نرم کرد یا در آب داغ حل کرد.

به ویژه هنگام شستن ظروف مفید است، زیرا ماندگاری بالایی دارد. هنگام تمیز کردن با این صابون فوق العاده، ابتدا سطح را خیس کنید و از ساییدن آن خودداری کنید.

برای شستن دست‌ها با صابون مارسی، دست‌هایتان را خیس کنید و صابون را بین آن‌ها بمالید و کف ایجاد کنید. آب اضافی را فشار دهید و دستان خود را با یک حوله تمیز خشک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.