انار امروز اصفهان با روکش طلا در مغازه های آجیل فروشی

تحقیقات انار امروز اصفهان بر روی سرطان های پانکراس، مری، پوست، روده، پروستات و سینه اثر نامطلوب دارد. اسید الاژیک موجود در پوست انار نیز به درمان سرطان کمک می کند.

شما می توانید با چای پوست انار که می توانید خودتان در خانه دم کنید، از انواع جدی سرطان مانند پوست و پانکراس پیشگیری یا درمان کنید.

زادگاه درخت انار را ایران می دانند . انار از زمان های قدیم به عنوان “پادشاه همه میوه ها” در شرق در نظر گرفته شده است. این ممکن است به دلیل شکل اصلی کاسبرگ ها باشد که شکل “تاج” را ایجاد می کند.

حتی اعتقاد بر این است که این انار بود که تاج را که سرپوش پادشاهان است به مردم الهام کرد.

انار با دانه های متعدد خود نمادی از باروری طولانی مدت، فراوانی و زندگی ابدی محسوب می شود.

انار نماد وفاداری زناشویی در یونان بوده است. یونانیان معتقد بودند که انار از خون دیونیزوس متولد شده است و پوره ها و پوره های خاصی در درختان انار زندگی می کنند.

انار

در اساطیر یونانی، پرسفونه که دانه های انار را می خورد، معشوقه هادس می شود و دو سوم سال در عالم اموات و بهار و زمستان روی زمین می ماند.

در مصر باستان، مردگان را با میوه های انار دفن می کردند که نماد امید بازگشت آنها بود.

افسانه های آذربایجان می گویند که انار نماد عشق و علاقه است. ابراز عشق با کلمات مودبانه تلقی نمی شد. مردان جوان با آوردن میوه انار به دختران ابراز احساسات می کردند و عشق خود را به آنها تقدیم می کردند.

تعبیرگران خواب ادعا می کنند که اگر در خواب انار دیدید، نشانه آن است که از استعداد خود عاقلانه استفاده خواهید کرد.

انار از قدیم الایام پادشاه همه میوه ها در شرق به شمار می رفته است.

حتی در ظاهر، به عنوان یک تاج قرمز آتشین که بالاتر از سایر میوه ها ایستاده است، خودنمایی می کند. طبق افسانه، این گلهای کاسبرگ شکل اصلی انار بود که منجر به ایده شباهت به شکل تاج شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.