بادام هندی با کودکی در هندوستان تعویض شد

درخت بادام هندی متعلق به خانواده بادام ها است که با درختان و درختچه های گرمسیری و نیمه گرمسیری مشخص می شود که دارای شاخه هایی هستند که همیشه کانال هایی برای تولید رزین و برگ های تغییر یافته دارند.

بیش از شصت جنس و چهارصد گونه مربوط به جنس Anacardium وجود دارد که میوه‌های مشابه و همچنین خوراکی تولید می‌کنند که همگی در برزیل یافت می‌شود. عمده این محصولات بادام هندی است که در فروشگاه ها می توان آن را تهیه کرد.

درختان بادام هندی ویژگی های متنوعی دارند. آنها می توانند از درختان آمازونی بزرگ، تا ارتفاع 40 متری و ظاهری شبیه میوه گوشتی یا سیب بادام هندی که رشد کمی دارند.

درخت بادام هندی معمولی در طول سال برگ‌های خود را کاملاً از دست می‌دهد که با رشد در آفتاب کامل سازگار است و ترجیح واضحی برای خاک‌های شنی و با زهکشی خوب دارد، یعنی گیاهی چند ساله است.

اولین گلدهی بین سالهای 3 و 5 زندگی اتفاق می افتد. تولید در سال هشتم کارخانه که به طور متوسط 35 سال عمر می کند تثبیت می شود. گلها در ماههای ژوئن تا سپتامبر فراوان هستند و میوه دهی از نوامبر است و می تواند تا ماه ژانویه ادامه یابد.

درخت بادام هندی هالوفیل است (که نمک دوست است) و به خوبی با آب و هوای مرطوب و خشک استوایی سازگار است. این گیاه برای رشد خود به گرما نیاز دارد و به سرما و یخبندان بسیار حساس است. میانگین دمای سالانه باید در حدود 27 درجه سانتیگراد و محدودیت بین 22 تا 32 درجه سانتیگراد باشد.

دمای پایین بر گلدهی و باردهی درخت بادام هندی که به دلیل تحمل به خشکی معروف است، تأثیر منفی می گذارد  روستایی بودن بادام هندی، باغ آن از مصرف کود و سایر نهاده ها صرف نظر نمی کند تا قابل رقابت باشد.

درختان دارای یک تاج پوشش بزرگ هستند که همیشه با برگ پوشیده شده است که در نتیجه باعث ایجاد سایه می شود. بیشترین سود در تولید بادام هندی زمانی حاصل می شود که کاشت با نهال های پیوندی کلون های درخت بادام هندی کوتوله زودرس انجام شود. این درخت بادام هندی به دلیل اندازه کوچک و زودرس آن نامگذاری شده است.

مدل‌های اکتشاف کسب‌وکار کشاورزی بادام هندی تنوع‌هایی را در سراسر جهان ارائه می‌کنند. بادام هندی را می توان از جنگل های خود به خود یا نیمه خود به خود تا محصولات سیستماتیک، در مناطق کوچک یا بزرگ یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.