بازار چینی آلات بهداشتی سینا مورد تهاجم موش ها قرار گرفتت

استاندارد ایده آل چینی آلات بهداشتی سینا این شرکت با بیش از 100 سال فعالیت، هم لوازم بهداشتی و هم شیرآلات تولید می کند. به نظر من نسبت کیفیت قیمت عالی است. همراه با Pozzi Ginori و Azzurra در تجارت الکترونیک بسیار حضور دارد .

بیش از 100 میلیون گردش مالی لوردانا همچنین ادعا می کند که این محصولات در مقایسه با سایر شرکت ها قیمت پایینی دارند و اگر به دنبال محصولی خوب با قیمت مقرون به صرفه هستید، آن را جایگزین معتبری می داند.

Loremir77 ارزش خوب برای پول را تأیید می کند. آنتونیتا 24 سال است که دارای سرویس بهداشتی استاندارد Ideal است و ظاهری نو دارد لورا آن را خیلی خوب ندید و Duravit را انتخاب کرد .

الویرا 30 سال است که مالک لوازم بهداشتی استاندارد ایده آل است. به نظر او آنها در حال حاضر و در شرایط عالی هستند جولیا استاندارد ایده آل را توصیه می کند که اغلب آن را در بریکومان می یابد .

در همان سطح استاندارد ایده آل ، گلدان های آزورا و دولومیت (که من در خانه خود نصب کردم) داریم.

چینی

آسمان شرکت رومی با گردش مالی 26 میلیونی. لوازم بهداشتی با قیمت مناسب روزالیا 10 سال است که آنها را در اختیار دارد: “من به دنبال لوازم بهداشتی کوچک بودم. مقاوم و کاربردی.”

رافائلا سرویس بهداشتی خط “لبخند” را نصب کرده است. کاملا مناسب است پسر مارسلا حدود 4 سال است که لوازم بهداشتی سیلو در حمام خود دارد. “زیبا و راحت.”

افسوس، کریستینا از لوازم بهداشتی Cielo راضی نیست: “آنها بدون هیچ چیز خراشیده می شوند، درپوش هایی که قرار است صندلی را بالشتک کنند شکسته است. صندلی ها حرکت می کنند و من نمی توانم آنها را تعمیر کنم.

با شرکت تماس گرفتم که باید “نصب کننده” را مقصر بدانید. حیف است، آنها توسط نماینده آنها ضبط شده بودند. از آنجایی که من نتوانستم مخالفت کنم، آنها ناپدید شدند.”

Rosangela در مقایسه با سایر برندها، Cielo را به عنوان “ارزانتر اما با کیفیت بالا” تعریف می کند. او همچنین به هاتریا اشاره می کند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.