تاثیر پتو در بهبود بیماری اوتیسم

اثربخشی یک مداخله پتویی وزن‌دار و جعبه‌های کار ساختاریافته برای بهبود تعامل برای کودک مبتلا به اوتیسم در طول زمان دایره ریاضی در کلاس درس مهدکودک آموزش عمومی نسبت به خط پایه با استفاده از یک طرح درمان‌های متناوب ارزیابی شد.
جعبه‌های کار ساختاریافته منجر به سطوح بالاتری از تعامل می‌شد، و پتوی وزن‌دار منجر به سطوحی مشابه یا پایین‌تر از سطح پایه شد.
تحقیقات بیشتری در مورد مداخلات مبتنی بر حس مورد نیاز است.
در این میان، معلمان باید از شیوه های مبتنی بر شواهد استفاده کنند و قیمت پتو مسافرتی مرد عنکبوتی  بسیار مناسب می باشد
معلم آموزش عمومی از محققان خواست تا اثربخشی پتوی وزنی را ارزیابی کنند. یک پتو به ابعاد 0.3 × 0.3 متر به وزن 1.49 کیلوگرم (9.2 درصد وزن بدن انور) از پارچه پارچه ای ساخته شده بود و شامل 9 مربع دوخته شده بود که هر کدام حاوی برنج بود که با محصولی با عطر اسطوخودوس خیس شده بود.
رویه‌ها رویه‌های پایه را منعکس می‌کردند به جز اینکه محقق قبل از هر یک از سه فعالیت: شمارش، آموزش، و فرصت‌های مشارکت دانش‌آموز، پتوی وزنی را روی انور قرار داد.
پس از قرار دادن پتو روی دامن انور، محقق به فاصله 1 متری که در تمام شرایط حفظ شده بود، بازگشت. اگر انور پتو را حذف می کرد، محقق تا شروع فعالیت بعدی، استفاده از پتو را توصیه نمی کرد و قیمت پتو دونفره کره ای 1401  در مغازه های مختلف متفاوت می باشد.
پشم در یک جعبه منحصر به فرد ذخیره می شود که یک طرح در سراسر سطح آن دوخته شده است. این باعث می شود که پشم در حین تولید به شکل توپ در نیاید.
[علت و معلول] این که پشم فقط در یک طرف باشد یا هر دو طرف محصول بر میزان فضای اشغال شده تأثیر می گذارد، این احتمال وجود دارد که ترکیب حاوی الیاف اضافی باشد.
در پشت بسته بندی محصول مورد علاقه خود، دستورالعمل هایی در مورد نحوه نگهداری صحیح از آن را خواهید دید. هنگام خرید، مهم است که تمام برچسب های روی محصول را به طور کامل بخوانید و در صورت داشتن هرگونه سوال با فروشنده مشورت کنید.
 • منابع: 
  1. Brief Report: The Effects of a Weighted Blanket on Engagement for a Student With ASD
 • تبلیغات: 
  1. با استفاده از این روش ها در 6 ماه به 3 زبان زنده دنیا مسلط می شوید
  2. به راحتی ماه عسل خود را به سفر لاکچری بروید
  3. آیا میدانستید دلیل راه رفتن پنگوئن ها بخاطر نخوردن کنسرو است؟
  4. افزایش قیمت کالاهای مهم و مصرفی مردم سبب اعتراضات دسته جمعی شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.