تریلی تراکتور کوچک در کره جنوبی به صورت بدون سرنشین تولید می شود

قدرت و مصرف سوخت موتور تریلی تراکتور کوچک دیزل خود را در ساعت بررسی کنید. عملکرد واحد تراکتور را بررسی کنید در TO-3، قبل از جریان برنامه ریزی شده یا تعمیرات اساسی (خارج از زمان گارانتی)، تشخیص منبع تراکتور برای تعیین امکان تشخیص بیشتر یا اظهارات تعمیر تراکتور انجام می شود.

مسیر تعمیر و نگهداری با مفاصل باز.

در حین کار تراکتور کاترپیلار مقداری از نیروی موتور به صورت اصطکاک در اتصالات زنجیر کاترپیلار و درگیر شدن زنجیر با چرخ دنده محرک مصرف می شود. این تحت تأثیر درجه کشش مسیر است. کشش بیش از حد بالا باعث افزایش اصطکاک و همچنین سایش قطعات می شود.

عدم تنش باعث افزایش تلفات قدرت در مسیر حرکت می شود و در برخی موارد منجر به پرش می شود. فرسودگی و پارگی یک تراکتور تراکتور به شدت به نوع خاکی که تراکتور در آن کار می کند و همچنین به میزان کشش در مسیر بستگی دارد. به عنوان مثال، سایش مسیر در خاک شنی تقریباً دو برابر سایش چرنوزم در همان دوره است.

هنگامی که بخشی از مسیر فرسوده می شود، گام افزایش می یابد، که کشش را ضعیف می کند و سایش چرخ دنده را افزایش می دهد.

هنگامی که انگشتان کاترپیلار فرسوده می شوند، سایش در سوراخ کوچک پیوند تسریع می شود و سایش ناهموار کاترپیلار چپ و راست صافی تراکتور را نقض می کند که راننده تراکتور را به شدت خسته می کند.

برای افزایش طول عمر پیست باید به دقت و به موقع ساییدگی و کشش مناسب آن را کنترل کرد.

مسیرهای تراکتورهای T-74، DT-75M و T-150 را روی یک سکوی جامد افقی بررسی کنید. قبلاً لاروها باید کاملاً از گرد و غبار تمیز شده و در آب شسته شوند.

دست مردی که از نوار ایمنی بازتابنده 3M استفاده می کند

چسبندگی قوی

چسب های تهاجمی، حساس به فشار و عملکرد بالا ما برای ایمن نگه داشتن وسایل نقلیه، تجهیزات و اموال در محیط های سخت طراحی شده اند. لاینر که به راحتی جدا می شود، سریع نصب می شود و کاربر پسند است.

نوارهای بازتابنده 3M Diamond Grade™ به دلیل دوام فوق العاده خود شناخته شده اند.

مواد بادوام

نوارهای بازتابنده 3M™ Diamond Grade™ با موادی طراحی شده اند که در برابر آب و هوا، خاک و پیری مقاوم هستند. دارای ساختار پلی کربنات غیر فلزی و لبه های از پیش مهر و موم شده برای حداکثر دوام.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.