جاساز کفش اسپرت پسرانه بچه گانه در کاخ سفید کشف شد

کفش اسپرت پسرانه بچه گانه نوعی کفش است که روی زیره آن ناودانی تعبیه شده یا قابل جابجایی دارد. معمولاً هنگام بازی کردن ورزش هایی مانند راگبی، فوتبال، فوتبال آمریکایی یا بیسبال پوشیده می شود.

کفش گلف : دارای سنبله برای چسبندگی بهتر در چمن و زمین مرطوب. در اصل “قطعات” از فلز ساخته شده بودند، اما “گوه های نرم” قابل جابجایی ساخته شده از مواد مصنوعی شبیه پلاستیک با شاخک هایی که به صورت شعاعی در اطراف لبه هر گوه توزیع شده اند، رایج تر هستند (و بسیاری از زمین های گلف، اما همچنین لازم است زیرا آنها کمتر کار می کنند. آسیب به فضای سبز).

کفش های بولینگ: یک سبک میانی بین کفش های رسمی معمولی و کفش های ورزشی. اینها کف/پاشنه لاستیکی سخت تری دارند تا از آسیب به سالن بولینگ جلوگیری کنند. اینها اغلب در سالن های بولینگ اجاره یا قرض داده می شوند.

کفش های کوهنوردی: برای کوهنوردی طراحی شده اند. این کفش‌ها، با کفی لاستیکی صاف و چسبنده با تاول لاستیکی کشیده، معمولاً به خوبی روی پا قرار می‌گیرند و در صورت وجود دارای بالشتک هستند.
کفش‌های پیاده‌روی یا چکمه‌های پیاده‌روی: معمولاً رویه‌های بلند و تا حدی سفت با کشش زیاد در کف پا برای حمایت از مچ پا در زمین‌های ناهموار، با چندین سوراخ برای بند.

کفش‌های پیاده روی : این کفش‌ها کفی انعطاف‌پذیرتر از کفش‌های دویدن دارند، وزن سبک‌تری نسبت به کفش‌های پیاده‌روی دارند، ممکن است دارای سوراخ‌های هوا باشند و ممکن است ضد آب نباشند.

کفش

کفش های اسکیت: این کفش ها معمولاً اسکیت نامیده می شوند . انواع ضمائم برای اسکیت به پایین این کفش ها متصل می شود.

اسکیت های یخ

اسکیت های غلتکی

اسکیت های درون خطی

چکمه های اسکی: این چکمه های پلاستیکی بزرگ و ضخیم هستند که به طور ویژه برای اتصال به چوب اسکی طراحی شده اند.

کفش‌های اسکیت: کفش‌هایی که به‌طور خاص برای استفاده در اسکیت‌برد طراحی شده‌اند، با کفی صاف تولید می‌شوند تا به اسکیت‌باز اجازه دهند هنگام سوار شدن بر روی اسکیت‌برد، چسبندگی بهتری داشته باشند. برای محافظت از پای اسکیت بازها، آنها بسیار پهن هستند و دارای لایه های اضافی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.