دفتر پولیشی پیداشده باعث نجات جان یک نوجوان در حین خودکشی شد

داستان برند دفتر پولیشی میدوری ماهیت یک نوت بوک یک رکورد است. نوت بوک ها برای نوشتن افکار و ضبط مکالمات وجود دارند. بنابراین، یک نوت بوک خوب، نوت بوکی است که یک تجربه ضبط خوب را خوب می کند. و مهمترین بخش تجربه ضبط، کاغذ است.

احساس نوشتنی که هنگام نوشتن دست به دست با ابزار نوشتن احساس می‌کنید، احتمالاً مهم‌ترین دلیلی است که ما همچنان از نوت‌بوک حتی پس از ترک رایانه استفاده می‌کنیم.

داستان برند میدوری

من دوستدارم بنویسم. اکنون، بیشتر نوشته‌های من روی رایانه نوشته می‌شود، اما وقتی افکار پیچیده‌ای در سر دارم یا ایده‌ای را به سرعت عملی می‌کنم، هنوز یادداشت‌هایم را در یک دفترچه کاغذی با خودکار یادداشت می‌کنم.

همچنین به این دلیل است که هنگام فکر کردن به نوشتن چیزی راحت تر از باز کردن رایانه یا آیفون است.

وقتی نوبت به ثبت و سازماندهی افکارتان می رسد، هیچ ابزاری بهتر از دفترچه یادداشت و خودکاری نیست که بادوام باشند و حتی پس از استفاده طولانی مدت خراب نشوند.

کاغذ وسیله ای جذاب برای نوشتن است. یک صفحه کلید با کارایی بالا خوب است، اما وقتی با دست می نویسم می توانم عمیق تر فکر کنم. وقتی یک حرف، یک حرف را هر بار می نویسم و ​​جملات کنار هم جمع می شوند، به وضوح در ذهنم باقی می ماند.

وقتی مداد در دست دارم به کاغذ سفید نگاه می‌کنم، افکارم تازه‌تر از زمانی است که دستانم را روی صفحه کلید قرار می‌دهم.

بنابراین، اگرچه از ابزارهای دیجیتال زیادی استفاده می‌کنم، اما همچنان هر جا که می‌روم، یک دفترچه و خودکار با خودم می‌برم. این برای گرفتن و ثبت افکاری است که در هر زمان و هر مکان به ذهن می رسد.

من تا به حال چندین نوع نوت بوک را امتحان کرده ام. من در مورد چیزها کنجکاوی شدیدی دارم و یافتن چیزهای خوب را سرگرمی خود کرده ام، بنابراین سعی کردم محصولاتی را پیدا کنم که شناخته شده نیستند و از محصولاتی استفاده کنم که شهرت خوبی دارند.

من نمی توانم همه آنها را به خاطر بیاورم، اما محصولاتی از برندهای مختلف مانند Moleskine ، Leuchtturm، Rhodia، Rollbahn و Baron Fig را امتحان کرده ام.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.