زنی با جوراب مردانه زنانه در خانه شتر مرغ پرورش میدهد

کشور مبدا شاید بهترین جوراب مردانه زنانه در ایتالیا ساخته شوند (به هر حال، مایکل آنتون در این مورد در کتاب خود می نویسد). با این حال، در انگلستان، آلمان، فرانسه و سایر کشورها نیز جوراب های خوب و گاهی اوقات با کیفیت عالی تولید می کنند.

به عنوان مثال، شرکت آلمانی Falke به دلیل کیفیت بالا و مقاومت در برابر سایش مشهور است (در حال حاضر آنها جوراب تولید می کنند، اما نه تنها در آلمان، بلکه در سایر کشورهای اروپایی نیز).

جوراب فالکمن جوراب های خوب (اما نه عالی) ساخت روسیه و بلاروس را دیده ام. اما، افسوس، طیف رنگ ها و زیور آلات معمولا کوچک است، و طول، به عنوان یک قاعده، نیز کافی نیست. کیفیت مواد اغلب ناامید کننده است، اما من در مورد انگشتان دستی که به هم متصل هستند سکوت می کنم.

گاهی اوقات چیزی ارزشمند از چین و همچنین سایر کشورهای آسیایی از جمله ژاپن می آید. در کل می توانید در انتخاب جوراب به کشور مبدا توجه کنید اما جنس و طول جوراب به نظر من خیلی مهمتر از محل تولید آن است.

جوراب

یک واقعیت جالب (به اصطلاح یک نکته جانبی): جوراب برای ریچارد جیمز توسط Pantherella و برای Berg&Berg، Brioni و Canali توسط Bresciani ساخته شده است.

هر محصول ساخته شده از پارچه های طبیعی برای بدن خوشایند است، اجازه می دهد هوا از آن عبور کند و دمای راحت را حفظ کند. با این حال، آنها معایبی نیز دارند: جوراب های ساخته شده از مواد طبیعی می توانند پس از شستشو جمع شوند، ریخته شوند، مچاله شوند و به سرعت فرسوده شوند.

پنبه
پارچه های پنبه ای انواع مختلفی دارند: ساتن، باتیست، نوعی پارچه ابریشمی، فلانل، پارچه جناغی، و همچنین حصیر و جین. جوراب های نخی به پوست اجازه تنفس می دهند، بنابراین اغلب برای تابستان خریداری می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.