سالن لباس مجلسی در شانزه لیزه تهران محل تجمع موش های شهر شد

لباس مجلسی در شانزه لیزه تهران لباس مدادی نوعی لباس مستقیم بالا و پایین است. بدون زواید و سبک بسیار ساده. این لباس در قسمت کمر و لبه آن درست زیر زانو قرار گرفته است تا ظاهر مدادی باریکی ایجاد کند.

اگر این نوع لباس را صاف بپوشید، مانند یک مثلث معکوس به نظر می رسد که سجاف آن باریک تر از باسن است. برای اینکه بتوانید راه بروید، لباس های مداد باید کوتاه یا دارای چاک در کنار یا پشت باشند.

لباس پپلوم
لبه‌های دایره‌ای دایره‌ای که در قسمت کمر اضافه شده است، ظاهری بازیگوش به این لباس می‌دهد. فریل می تواند روی باسن تأکید کند و لزوماً لباسی برای هیکل بزرگتر نیست. یک پپلو معمولاً به صورت دایره یا نیم دایره بریده می شود.

لباس پینافور
این لباس که به لباس جامپر نیز معروف است، یقه ندارد. بند های لباس از روی شانه می رود تا به بند هایی در پشت برخورد کند. یک پیراهن یا ژاکت یقه لاک پشت برای پوشیدن زیر آن ایده آل است.

لباس آستین پوفی
معمولاً کوتاه، این نوع لباس دارای یک آستین جدا از شانه است که معمولاً از بالا و پایین با کش جمع می شود. این باعث می شود که آستین ها کاملاً جدا شده و فقط زیر بازو به هم متصل شوند.

لباس پرنسس
لباس پرنسسی شبح کاملی ایجاد می کند زیرا بالاتنه تنگ است و دامن بسیار پر و برجسته است تا ظاهری پرنسسی به طرح بدهد.

لباس QIPAO (CHEONGSAM)
این یک لباس سنتی چینی است که قدمت آن به قرن هفدهم باز می گردد . دارای یقه بلند و دامن صاف اغلب با چاک به سمت بالا. شکاف می تواند در یک یا هر دو طرف باشد. به طور سنتی لباس Qipao از ابریشم ساخته می شد

سریع
ساری یک لباس سنتی هندی است که از یک تکه پارچه بلند تشکیل شده است که به دور بدن می‌پیچد.

لباس غلاف
اگر می خواهید در یک لباس خوش فرم ظاهری باریک و شیک به نظر برسید، این سبک برای شما مناسب است. خط کمر به خوبی می آید و شکل ساعت شنی را برجسته می کند. یک لباس مناسب برای رویدادهای اداری هوشمند یا یک شب اجرایی.

لباس SHIFT
کوتاه، ساده و مستقیم بالا و پایین، این یک سبک بسیار محبوب است. این لباس از شانه ها آویزان است و به اندام باریکی می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.