فرش 12 متری طرح ریز ماهی که نمی گذارد اکسیژن در خانه بماند

تولید فرش 12 متری طرح ریز ماهی همزمان با منطقه هند آغاز شد، زیرا آنها از نظر تاریخی متحد بودند. هیچ سنت واقعی فرش ندارد و طرح ها و نقش ها از مناطق مجاور الهام گرفته شده است.

برای اجرای فرش ها از گره باز استفاده می شود که برای ایجاد تغییر تن رنگ بر اساس نقطه ای که فرش از آن مشاهده می شود استفاده می شود. آنها با چگالی گره بالا مشخص می شوند.

برخی از فرش ها با یک تار گره می خورند و برخی دیگر با تار دوتایی. فرش‌های پاکستانی با پشم محلی تولید نمی‌شوند، بلکه عمدتاً با نخ پشم استرالیایی ساخته می‌شوند که آن‌ها را بسیار شبیه به فرش‌های ابریشمی می‌کند. تار و پود آن پنبه ای است. رنگ غالب قرمز است.

فرش های چینی به احتمال زیاد، سنت ساخت چین توسط جمعیت مغول که بر منطقه چین تسلط داشتند وارد شده است.

فرش‌های چینی باستان اغلب دارای نخ‌های تار نازکی هستند که همراه با پرزهای خشن، گره‌های بزرگ و فرش‌های نسبتاً ضخیم ایجاد می‌کنند.

جدیدترین قالی‌ها با نخ‌های پشمی ماشینی گره‌دار می‌شوند و اغلب از تار دوتایی استفاده می‌شود و روش گره‌زنی نامتقارن است.

نقوش فرش‌های باستانی چینی اغلب نمادهای مذهبی باستانی با منشأ تائوئیستی و بودایی را بازتولید می‌کنند. در جدیدترین و تازه‌ترین فرش‌های تولید شده، نقوش مختلف، گل‌دار و معمولاً ایرانی وجود دارد.

یکی از ویژگی‌های اصلی فرش‌های چینی، کنده کاری‌هایی است که در اطراف نقوش گل‌ها انجام می‌شود تا جلوه‌ای برآمده به فرش بدهد که حسی سه‌بعدی به فرش می‌دهد.

یکی از جالب ترین جنبه ها مطمئناً شمایل نگاری است که مشخصه آثار باستانی است و مربوط به بازسازی نمادهای وارد شده و منتقل شده توسط مردمان مختلفی است که در آن منطقه ساکن شده اند.

تزیینات در سه محور اصلی عمودی، افقی و اریب اجرا شده و نقوش هندسی با نقوش گل ترکیب شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.