فروش شوینده صورت دیپ سنس ملکه انگلیس را تیلیاردر کرد

در مورد لایه برداری با اسکراب صورت یا کلاریسونیک چطور؟ یکی از بهترین شوینده های من که باعث شادی پوستم شد شوینده صورت دیپ سنس می باشد.

و زمانی که از یک مشکل دیگر استفاده می کردم همگی آنها یک مشکل داشتند که آنها به وعده لایه برداری عمل می کنند، که آنها را به محصولی ایده آل برای استفاده روزانه تبدیل نمی کند.

دکتر سلما پوتیوالا، پزشک متخصص پوست در کلینیک پزشکی Bethany در نیویورک، می گوید:

“لایه برداری بیش از حد دو تا سه بار در هفته ایده خوبی است.” برای بسیاری از مردم، Clarisonic بسیار خشن است، اما اگر بتوانید آن را تحمل کنید، این یک گزینه است.

من شخصاً پودر پاک کننده لایه بردار آنزیم درمانی AmorePacific را دوست دارم.

رژیم فعلی شستشوی صورت من با توصیه شما مطابقت ندارد. باید آن را تغییر دهم؟

شوینده

اگر صورت خود را به گونه ای می شویید که با توصیه های این متخصصان مطابقت ندارد، اما احساس خوبی دارید و هیچ مشکل پوستی ندارید.

از کرم ضد آفتاب استفاده می کنید، که برای متخصصان پوست غیرقابل مذاکره است، شما خوب انجام می دهید برای تغییر چیزی احساس فشار نکنید.
«شاید بخواهید ده مرحله در روال پاکسازی صورت شما وجود داشته باشد که اگر وقت داشته باشید خوب است.

دکتر لی می گوید یا شاید فقط می خواهید صورت خود را زیر دوش بشویید. “به پوست خود و احساسی که دارید گوش دهید – این چیزی است که اهمیت دارد.”

با این حال، نمی‌توانم به عنوان یکی از آن افرادی که روتین چند مرحله‌ای شستشوی صورت انجام می‌دهند، احساس نکنم که در سال‌های اخیر صورتم را اشتباه می‌شویم.

چرا؟ زیرا من بدون هیچ دلیلی نگران آن بودم (و برای آن خرج کردم). چه کار بی خودی! در نهایت، می توانم ذهن و امور مالی خود را به امور مهم تری مانند مرطوب کردن معطوف کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.