فریم عینک porsche متعلق به نیوتون

Lions Club و OneSight برای ارائه عینک به افراد نیازمند از طریق:کوپن قیمت ویژه فریم عینک porsche و باشگاه‌های Lions می‌توانند تعداد نامحدودی کوپن عینک برای افرادی که از قبل معاینه شده‌اند خریداری کنند. قیمت ویژه 50 دلار آمریکا برای هر جفت در ایالات متحده و 70 دلار آمریکا برای هر جفت در کانادا است. معاینه چشم شامل نمی شود.

کوپن ها در یک کتاب 10 تایی موجود هستند. برای سفارش کتاب یا کوپن تک، با OneSight در میسون، اوهایو به شماره 1-888-935-4589 تماس بگیرید.

OneDay – در روز OneDay [که قبلاً به عنوان Daytown شناخته می‌شد]، دومین سه‌شنبه دسامبر، LensCrafters، Pearle Vision، Sears Optical و Target Optical درهای خود را زودتر باز می‌کنند تا آزمایش‌های اپتیکال رایگان و عینک‌های جدید را به هزاران نیازمند ارائه کنند.
کمک های باشگاه Lions در سراسر کشور متفاوت است، بنابراین با باشگاه محلی خود مشورت کنید تا ببینید آنها چه چیزی ارائه می دهند.

به عنوان مثال، در جامعه محلی ما، باشگاه شیرها بر کمک به کودکانی تمرکز دارد که از طریق مدرسه به آنها ارجاع داده شده اند. برای پیدا کردن یک باشگاه در نزدیکی خود از وب سایت Lions Club دیدن کنید.
EyeBuy Direct و ZenniOptical

فریم عینک
چندین شرکت آنلاین عینک شروع به ظهور کرده اند و نیاز به عینک های مقرون به صرفه را برطرف کرده اند.

بدون سربار یا «واسطه»، خرده‌فروشان آنلاین عینک برخی از پایین‌ترین قیمت‌هایی را دارند که من دیده‌ام، با مجموعه کاملی از عینک‌های لنز پیشرفته با قیمت 45 دلار که با قیمت 6 دلار شروع می‌کنید.

محققان جانز هاپکینز از موسسه چشم ویلمر و مدرسه آموزش در بزرگترین مطالعه بالینی تاثیر عینک بر آموزش که تا کنون انجام شده است دریافتند دانش‌آموزانی که از طریق برنامه مدرسه‌ای Vision for Baltimore عینک دریافت کرده‌اند در آزمون‌های خواندن و ریاضی امتیاز بالاتری کسب کرده‌اند.

ایالات متحده. محققان دریافتند دانش‌آموزانی که قبل از دریافت عینک بیشترین مشکل را از نظر تحصیلی داشتند، بیشترین پیشرفت را نشان دادند.

نتایج این مطالعه، با پیامدهایی برای میلیون‌ها کودکی که از اختلال بینایی رنج می‌برند اما به مراقبت‌های چشمی کودکان دسترسی ندارند، امروز توسط JAMA Ophthalmology منتشر شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.