قاچاق شلوار لی زنانه عمده باعث ورشکستگی فروشندگان کشور چین شد

می توان گفت که سبک محبوب سطح ابتدایی “Tate Crop” محبوب ترین مورد در STILL HERE است. ظاهری رترو با پیچیدگی مدرن دارد.

شلوار لی زنانه عمده«تیت» با پاهای راست به راحتی در اطراف کمر و باسن قرار می گیرد و پاهای کوتاهی دارد که اندام های کوچک را برجسته می کند.

برچسب فرقه RE/DONE مستقر در لس آنجلس توسط شان بارون و جیمی مازور تأسیس شد، که تصمیم گرفتند لیبل‌های کلاسیک را نباید از دست بدهند، بنابراین تصمیم گرفتند شلوارهای قدیمی Levi’s را دوباره اختراع کنند.

آنها شلوار لی خود را به صورت دستی انتخاب می کنند، آنها را برش می دهند و طوری طراحی می کنند که هر کدام منحصر به فرد باشد.

بنیانگذار برند Trave IJ Kim در اصل یک مهندس مکانیک بود.او فرصت های شغلی در نیویورک و سانفرانسیسکو را رها کرد و به لس آنجلس نقل مکان کرد تا کاری را انجام دهد که واقعاً از آن لذت می برد.

او مفهوم معماری را در مد ادغام کرد و وسایل لی راحت و بادوام را طراحی کرد، بنابراین TRAVE متولد شد.

شلوار

بنیانگذاران احساس کردند که شلوار لی برای لباس‌های ما همان چیزی است که پرتوها (معنای اصلی Trave) برای معماری هستند.

شلوار لی اساس هماهنگی است که می تواند تمام وسایل روی بدن را پشتیبانی کند. به همین دلیل است که TRAVE روی ساختار، تناسب و بافت لی تمرکز می کند تا این شلوار لی بادوام تر و جذاب تر شود.

شهروندان بشریت

Citizens of Humanity از زمان تاسیس خود در سال 2003، سعی کرده است با ایجاد لباس لی مدرن، باریک و راحت، احساس آرامش لس آنجلس را بازسازی کند. تحت هدایت مدیر خلاق فعلی کارن فلپس، این برند اکنون بر روی ایجاد سازگاری با محیط زیست و اخلاقی تر کردن فرآیند تولید تمرکز دارد.

شورت «کلودت» Citizens of Humanity ستاره نمایش در حال حاضر است. برش از یک مورد علاقه همیشه، آنها برش های طولانی دارند و لبه های خامی دارند که تا بالای زانو می رسد. آن‌ها از لی آبی بریده شده‌اند که با سبیل برش خورده است و برای داشتن حسی کلاسیک کمی مضطرب شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.