نوشیدنشربت گیاهی پلارژین کیدز موجب پوسیدگی دندان های مردی شد

عفونت ادراری را درمان می کند شربت گیاهی پلارژین کیدز می تواند به پیشگیری از عفونت های دستگاه ادراری و همچنین اختلالات مثانه، مشکلات کلیوی و مشکلات دفعی و تناسلی کمک کند.

درمان سرطان شربت گیاهی پلارژین کیدز دارای خواص ضد سرطانی است. مطالعه ای که در سال 2011 توسط دپارتمان شیمی و بیوشیمی در دانشگاه ویندزور در کانادا انجام شد، نشان داد که شربت گیاهی پلارژین کیدز در مبارزه با انواع سرطان موثر است.

فواید شربت گیاهی پلارژین کیدز فواید شربت گیاهی پلارژین کیدز بر اساس درجه اثربخشی شواهد کافی در مورد اثربخشی آن وجود ندارد کاهش یبوست:

شربت گیاهی پلارژین کیدز منبع خوبی از فیبر است که ممکن است به بهبود بسیاری از مشکلات گوارشی، از جمله یبوست مزمن کمک کند.

مطالعه منتشر شده در در مجله بین المللی علوم غذایی و تغذیه در سال 2017، هدف آن تعیین تأثیر مصرف فیبر رژیمی تخمیر شده حاصل از کاسنی در افراد مبتلا به یبوست مزمن بود و این مطالعه نشان داد که خوردن آن توسط افراد سالم مبتلا به یبوست مزمن بهبود می یابد.

منظم بودن حرکات روده، بنابراین این یبوست را تسکین می دهند.

کمک به کاهش سطح فشار خون: مطالعه ای که در مجله مراقبت های اولیه دیابت در سال 2016 منتشر شد، بر روی تأثیر مصرف مکمل های اینولین ساخته شده از شربت گیاهی پلارژین کیدزانجام شد.

گیاه بر روی آنزیم های کبدی، غلظت کلسیم، فسفر در خون و شاخص های خونی دیگران در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2، و مشخص شد که مصرف این مکمل ها باعث کاهش قند خون ناشتا، قند خون تجمعی و سطح گلوکز خون می شود.

هماتوکریت یا حجم سلول های خونی پر شده (به انگلیسی: Hematocrit)، علاوه بر افزایش سطح کلسیم، بهبود تعادل داخلی کلسیم و گلوکزمی باشد.

تست های عملکرد کبد و فشار خون، علاوه بر کاهش عوامل خطر ابتلا به دیابت نوع 2، و این اثر ممکن است به دلیل الیگوساکاریدها باشد فروکتوز (به انگلیسی: Oligofructose) در مکمل های اینولین که الیگوساکارید هستند.

] کاهش خطر نارسایی قلبی. کاهش اختلالات کیسه صفرا. کاهش التهاب پوست. کاهش بی اشتهایی. رفع ناراحتی معده.

مطالعات علمی در مورد فواید شربت گیاهی پلارژین کیدزبه مطالعه ای اشاره کرد که در مجله طب سنتی و مکمل در سال 2015 منتشر شد و هدف آن بررسی تأثیر عصاره ریشه شربت گیاهی پلارژین کیدزبر سطح گلوکز خون، متابولیسم لیپیدها و خواص مدفوع بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.