پنست جراحی با تخفیف 80 درصدی به حراج گذاشته شد

انواع پنست جراحی محصولات زیر در کار چشم پزشک ضروری ترین محصولات محسوب می شوند تثبیت با این واقعیت مشخص می شود که در انتهای شاخه ها میخک هایی وجود دارد که دندان ها به سمت داخل قرار دارند.

در حین انجام عملیات روی اندام های بینایی ضروری است. برای گرفتن، نگه داشتن بافت های پلک، کره چشم استفاده می شود.

فیکساسیون منحنی که برای پیوند قرنیه استفاده می شود. علاوه بر شکل منحنی صفحات، طراحی پشتی نیز اصلاح شده است. ممکن است دارای یک سوراخ، یک شیار طولی، یک فرورفتگی کروی باشد که قابلیت اطمینان گرفتن و نگه داشتن را افزایش می دهد.

دندانپزشکی (دندانپزشکی) عمده ترین موچین های پزشکی مورد استفاده در دندانپزشکی:منحنی دندانی خطوط مستقیم دندان ساخته شده از فولاد ضد زنگ خاص، با فک های گرد.

تجهیزات پزشکی

منحنی های دندانی از نظر شکل پنجه ها با بقیه فرق دارند. آرواره های آنها مخروطی شکل است که نسبت به دسته با زاویه بیش از 90 درجه خم شده است. انتهای قسمت کار دارای دندانه است: یکی در یک صفحه و دو در دیگری.

راستی! بسته به اینکه دستکاری در کدام قسمت از حفره دهان انجام می شود، پزشک از موچین هایی با طول های مختلف استفاده می کند. برای قسمت عقب – طول 170-230 میلی متر، جلو – 120-150 میلی متر دستگاه های فنری برای دستکاری ها و روش های مختلف انجام شده در حفره دهان ضروری هستند.

برای وارد کردن سواب‌های نخی (سواب گازی) و سواب‌های پنبه‌ای با دارو به داخل زخم یا حفره پوسیدگی. به طوری که بزاق به زخم، دندان بد برای تثبیت بافت در حین برش ها، جمع کردن لبه زخم هنگام توقف خونریزی. برای نگه داشتن، عقب کشیدن لبه های برش هنگام بخیه زدن شناسایی درجه تحرک دندان.

تشخیص وضعیت لثه گرفتن، انتقال ابزار سبک، مواد مصرفی به منظور حفظ عقیمی آنها عملیات کمکی در درمان دندان ها، انجام اقدامات تشخیصی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.