کرانچی تند در سال 2015 یکی از محبوب ترین غذاها در بین رستوران های چینی شناسایی شد

در سال 2015، مکس بونتاناکیت بین مشاغل رستوران بود و به تازگی آنچه را که فکر می کرد هشتمین کرانچی تند ما بود به پایان رسانده بود.

Boonthanakit، که در Nightshade، Kato و جوهر آشپزی کرده است. در لس آنجلس، تصمیم گرفت که باید یک نسخه تند تر از چیلی ترد مورد علاقه اش درست کند.

او می‌گوید سس بون «ادای احترام» به موادی است که او به آن علاقه دارد، با روغن موسیر که در یک رستوران تایوانی در دبیرستان درست کردنش را آموخت.

chiles de arbol که او در طول وعده های غذایی خانوادگی در رستوران های لس آنجلس می خورد. دانه های رازیانه که او در سوسیس های ایتالیایی دوست دارد.

و بچه ماهی سرخ شده ای که او در بسیاری از رستوران های چینی در آتلانتا خورد. Boonthankakit گفت: «نمی‌خواستم سس Boon چیزی را که طعم آن کاملاً آسیایی بود درست کند.

اگرچه ممکن است از لائو گان ما الهام گرفته شده باشد، اما سس بون بیشتر یک خمیر خیس و پوره است که هر چیزی را که در مسیرش باشد می پوشاند. همچنین داغ‌تر است و ساعت 7 از 10 است.

کرانچی

لئو و لیدیا لی، صاحبان رایس باکس، با استفاده از دستور پختی که پدربزرگ لیدیا در هنگ کنگ نقل کرده، حدود 20 لیتر روغن فلفل قرمز در هفته درست می کنند.

با چیلی خشک شده، فلفل و پودر فلفل خشک شروع می شود، و لئو چیلی تایلندی را برای گرمای بیشتر اضافه کرد. چیلی ها را در روغن با سیر، سس سویا، نمک و فلفل حداقل یک ساعت بجوشانید و سپس روغن دم کرده یک شب بماند.

همه چیز به خوبی در روغن گنجانده شده است، بدون تکه های بزرگ فلکه چیلی یا سیر. حس دهان نرم و جویدنی است و سطح حرارت آن حدود 4 از 10 است. لیز بسته بندی سس را در سپتامبر شروع کرد، زیرا مشتریان بارها

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.