کسانی که از سهام عدالت جا مانده اند سهامدار می شوند

دولت در طی خبری اعلام کرده است که به سه و نیم میلیون نفر دیگر سهام پرداخت می کند این گروه را دولت بر اساس دهک بندی هایی که انجام داده است تعیین و آنها را سهامدار می نماید.

گل رز هلندی

یکی از نمونه های پرطرفدار رز در ایران که بسیار هم زیباست گل رز هلندی است که در مراسمات مختلف از جمله جشن ها و به عنوان هدیه ایی ناب مورد استفاده قرار می گیرد. این گل در رنگ قرمز نماد دوست داشتن و علاقه زیاد است همچنین لازم است بدانید بیشترین میزان کشت گل رز در گلخانه ها، رقم هلندی آن می باشد.

گل رز هلندی

کولر گازی

در حال حاضر با توجه به متراژ مکان مورد نظر استفاده از کولر گازی بسیار زیاد شده که لازم به ذکر است این نوع کولر بیشتر در مغازه ها و مکان های شلوغ استفاده می گردد. مواد اولیه ساخته شده در این دستگاه بسیار با کیفیت، مرغوب و درجه یک می باشد و به همین دلیل از فروش خوبی در بازار برخوردار می باشد.

کولر گازی

ترشی مخلوط

از ترشی هایی که مصرف کننده های زیادی دارد ترشی مخلوط است که این ترشی خصوصا در نواحی جنوب ایران فوق العاده پرفروش و پرمصرف است.  توزیع ترشی بندری مخلوط شیشه ای امروزه به صنعتی پولساز و سودآور تبدیل شده است و شرکت ما در زمینه توزیع و عرضه مستقیم همواره فعال، پیشرو، پیشگام و پیشتاز بوده است.

ترشی مخلوط

دراور آینه دار

یکی از وسایلی که در اتاق خواب وجود دارد دراور آینه دار می باشد که برای نظم دادن به لباس های ما به کار می آید.  انواع دراورها با هر جنس‌ و طرحی که تولید شوند دارای نقش یکسانی هستند و این وسایل را به عنوان جایگاهی برای نگهداری لباسها در نظر‌ میگیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.