کشف جسد زنی در کتابخانه چوبی کلاسیک فروشگاه معروف آمریکا

اگرچه ممکن است در عصر دیجیتال باشیم، اما هیچ فناوری نمی تواند با احساس یک کتاب خوب در دستان شما مقایسه شود.  و ما می خواهیم حجم های مورد علاقه خود را در فضایی راحت، شخصی و منحصر به فرد به نمایش بگذاریم.در حالی که کتابخانه های عمومی و دانشگاهی اغلب وسیع و پر از شکوه هستند، کتابخانه های خانگی صمیمی تر هستند (اما نه کمتر زرق و برق دار).

اتاق می تواند رسمی و شیک یا رنگارنگ و دنج باشد، و نقاط کانونی شیک مانند شومینه، میز، یا محل نشستن راحت، چیزها را به اندازه حجم های موجود در قفسه ها جالب نگه می دارد. در اینجا، ما زیباترین کتابخانه چوبی کلاسیک را از آرشیو خود جمع آوری کرده ایم تا الهام بخش خلوتگاه ادبی شما باشیم.

نحوه ایجاد قفسه کتابخانه خانگی را ببینید که کتاب های مورد علاقه شما را برای فضایی با طراحی خوب و خواندنی به نمایش بگذارد.

کتابخانه
قفسه بندی مدرن سفید

در محله جورج تاون واشنگتن دی سی، سیمون جاکوبسن، شریک معماری جاکوبسن، به دو خانه ردیفی 1863 ملحق شد و یک اقامتگاه برای او و خانواده اش ایجاد کرد.

یک اتاق نشیمن توسط لوکوربوزیه و ایمز به یک کتابخانه با قفسه‌هایی مانند جعبه تخم‌مرغ، صندلی‌ها و میزها و یک میز طراحی شده توسط معمار تبدیل شد.

قفسه های چوبی سر به فلک کشیده

کاترین نیومن در مورد کتابخانه خانه پست مدرن تورنتو که با طراح و سازنده معماری پیتر سبولاک طراحی کرده است، می گوید: «اشاره مبهم به نظم کلاسیک یونی دارد».

سرستون‌های حکاکی شده اتاق با تعداد زیادی از عتیقه‌های قابل توجه تکمیل می‌شوند، از جمله میز کار حدوداً 1790 از چوب ساتن.

کتابخانه ای که وظیفه مضاعف را انجام می دهد

باربارا گلداسمیت نویسنده و مورخ پرفروش، که طراح داخلی میکا ارتگون را برای به روز رسانی و تزئین آپارتمان در خیابان پارک خود استخدام کرد، می‌گوید: «من می‌خواستم کتابخانه‌ای داشته باشم که به عنوان یک اتاق ناهارخوری دو چندان شود، جایی که بتوانم با کتاب‌هایی که دوست دارم محاصره شوم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.