کودکی با تیشرت لانگ مردانه به فضا سفر کرد

در اینجا همچنین پنج نکته برای خرید تی شرت وجود دارد : اندازه ها و نوع بدن خود را بشناسید به ویژگی های ظریف تیشرت لانگ دخترانه فکر کنید رنگ و چاپ را فراموش نکنید به برندی که می شناسید بچسبید.

با تی شرت های خود مانند هر پیراهن دیگری رفتار کنید. آن را به کناری پرتاب نکنید هنگام خرید تی شرت برای تابستان، مهم است که پارچه مناسب را انتخاب کنید. اگر زیاد عرق می کنید، پارچه ایده آل پنبه است زیرا می تواند رطوبت را جذب کند. پارچه هایی مانند نایلون یا پلی استر مرطوب می شوند و تکه هایی از عرق را آشکار می کنند.

نکته دیگری که هنگام خرید تی شرت باید به آن توجه کرد، قد آستین آن است. برخی از تی شرت ها در آستین های بلند و برخی دیگر در آستین های کوتاه عالی به نظر می رسند.

همه چیز به طول بازو و بدن بستگی دارد. اگر به لباس‌های غیررسمی علاقه دارید، آستین‌های کوتاه مناسب هستند، اما اگر در محل کار از تی‌شرت استفاده می‌کنید، پیراهن‌های آستین بلند می‌توانند ایده بهتری باشند، زیرا باعث می‌شوند شما حرفه‌ای به نظر برسید.

تابستان فرا رسیده است، زمان آن رسیده است که تی شرت های کلاسیک پس از ماه ها دوباره ظاهر شود و پس از سویشرت ها و پیراهن ها در جایگاه دوم قرار بگیرد.

اما، در حالی که تی شرت لباس واضحی برای انتخاب از کمد لباس در روزهای آفتابی است، همه تی شرت ها به یک اندازه برای راحتی تابستان مناسب نیستند. سه راهی سنگین وزن را در پارچه ای غیر قابل تنفس بپوشید و رنج خواهید برد!

ابتدا، در اینجا مروری بر مواردی است که هنگام انتخاب بهترین پارچه تابستانی برای تی شرت باید به آن توجه کنید :

طبیعی: زیست تخریب پذیر و غیر تحریک کننده روی پوست (کم حساسیت)

سبک وزن: جابجایی آسان و برازنده قابل تنفس: گردش هوا برای خنک نگه داشتن بدن نرم: برای پوشیدن در گرما راحت است و روی پوست ملایم است جاذب: از بین برنده عرق و رطوبت بی بو: بهترین پارچه های تابستانی بو و تعریق را تشویق نمی کنند!

اما چه پارچه هایی ترکیب بهینه این عوامل را ایجاد می کنند؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.